Elektrinių dviračių nuoma Vilniuje

Pristatome naujieną, tai elektrinių dviračių nuoma Vilniuje. Elektrinis dviratis turi keletą labai svarbių pranašumų, kurie tikime Jus sudomins.

Ženkliai didesnis įveikiamas atstumas su minimaliomis Jūsų pastangomis.

Kur kas patogesnė kelionė, nes sėdėsite patogiai ant sėdynės.

Dviračiai su amortizatoriais sugeria kelio nelygumus.

Elektriniai dviračiai orientuoti į Bolt, Wolt, kurjerių darbą, kad efektyviai ir greitai galėtų įveikti didelius atstumus mieste pristatinėdami užsakymus.

Elektrinių dviračių nuoma Vilniuje pigi

Elektrinių dviračių pagalbos rėžimai

50 %

E K O N O M I Š K A S

Baterija padės įveikti iki 120+ Km. Rekomenduojama naudoti lygiame kelyje

120 %

K E L I O N Ė

Baterija padės įveikti iki 100 Km tik šiuo rėžimu Rekomenduojama naudoti lygiame kelyje skubant

210 %

S P O R T I N I S

Baterija padės įveikti iki 50 Km tik šiuo rėžimu. Rekomenduojama naudoti įkalnėms įveikti

300 %

T U R B O

Baterija padės įveikti iki 46 Km tik šiuo rėžimu. Rekomenduojama naudoti itin stačioms įkalnėms

Mūsų kliento dirbančio kurjeriu Wolt teigimu, vienos baterijos įkrovos visiškai užtenka 10 darbo valandų , per kurias Vilniuje jis variklio pagalba nurieda apie 105 kilometrus . Oro temperatūra +- 5 laipsniai. Šią paslaugą jis įvertino kaip “Labai gerai!”. Kitas klientas pažymėjo, kad jam su mūsų elektriniu dviračiu žiemą per diena vidutiniškai pavyksta įveikti apie 85 km.

Elektriniai dviračiai nuomai

Sako nereikia išradinėti dviračio antrą kartą, bet.. šis išradimas, t. y. dviračio elektrifikavimas suteikia neįtikėtinas galimybes ir naujus potyrius. Jei norite įsigyti elektrinį dviratį, bet nesate tikri ar to tikrai norite, išsinuomokite jį ir pasivažinėję savo maršrutais suprasite… kad Jums jo tikrai reikia! 😉

Nuomos Kaina

Atsižvelgę į klientų pageidavimus ir geriausią patirtį, siūlome tokią elektrinių dviračių nuomos kainą

Intensyviai naudojantis elektriniu dviračiu gali nutikti įvairių gedimų, pvz susidėvi stabdžiai, nudyla žvaigždutės, išsidėvi grandinė, sprogsta padanga, lūžta ratlankis ir pan. Šie gedimai iš esmės yra nesudėtingai pašalinami, pvz. mūsų partnerių servisuose. Jeigu gedimų pašalinimų pasirūpinate patys, Jums mokėjimo planas nesikeičia, t.y. kas savaitę mokate mažesnę nuomos kainą iki ketvirtosios savaitės nuomos kainos(70 e).

Tačiau, jei taip nutinka, kad gedimo pašalinimu patys rūpintis nenorite, galite grąžinti mums elektrinį dviratį, mes jį pakeisime kitu, arba suteiksime elektrinį paspirtuką remonto laikui, o nuomos kainą pradėsite mokėti nuo pirmosios savaitės nuomos kainos įkainio (95 e).

Grąžinus elektrinį dviratį ir nebetęsiant nuomos, mes apžiūrime grąžinamą dviratį ir jeigu jam nėra padaryta žala (įprastas nusidėvėjimas neskaičiuojamas) nuomos sutartis laikoma pabaigta. Nustačius žalą, prašome ją atlyginti nedelsiant.

Tai gi, pvz. jei dviratį nusprendėte nuomotis dvi savaites, nuoma jums kainuos 95 + 85 eurai.
Jei du mėnesius, tai 95 + 85 + 75 + 70 + 70 + 70 + 70+ 70 = vidutinė savaitės kaina ~ 75 eurai.

Tačiau dėl kokių nors priežasčių jums nusprendus grąžinti mums dviratį (pvz. nuleido padangą) nuomos kaina nuo grąžinimo momento pradedama skaičiuoti kaip nuo pirmos savaitės, t. y. nuo 95 eurų savaitei, bet Jums nereikia rūpintis remontu.

Pirma Nuomos Savaitė - 95 Eur

Ši kaina taikoma visiems norintiems išsinuomoti elektrinį dviratį pirmai savaitei.​

Antra Nuomos Savaitė​ - 85 eur

Ši kaina taikoma antrąją nuomos savaitę, jeigu dviračiui nereikia jokio remonto, arba remonto klausimus išsprendėte patys.

Trečia Nuomos Savaitė​ - 75 eur

Ši kaina taikoma trečiąją nuomos savaitę, jeigu dviračiui nereikia jokio remonto, arba remonto klausimus išsprendėte patys.

Ketvirta Nuomos Savaitė​ - 70 eur

Ši kaina taikoma ketvirtąją ir sekančias nuomos savaites, jeigu dviračiui nereikia jokio remonto, arba remonto klausimus išsprendėte patys.

O jeigu dviratis sugedo?

Jei dėl kokių nors priežasčių jums nusprendus grąžinti mums dviratį (pvz. nuleido padangą, trūko grandinė, išsiderino bėgiai ir t.t.) nuomos kaina nuo grąžinimo momento pradedama skaičiuoti kaip nuo pirmos savaitės, t. y. nuo 95 eurų savaitei, bet Jums nereikia rūpintis remontu. Jei esate nagingas arba pats nuvežėte į servisą ir gedimą sutvarkėte savo lėšomis, nuomos kaina jums nesikeičia ir lieka tokia kokia priklauso tą savaitę.

Kodėl rinktis mus?

Vertė

Mes jums siūlome kokybišką transporto priemonę savo veiklai ar pramogai už mažiausią kainą.

Laikas

Mūsų el. dviračiai yra paruošti darbui kurjeriams. Nutikus gedimui, operatyviai suteikiame kitą transportą arba sutvarkome gedimą.

Remontai

Jums nereikia rūpintis remontu. Viskuo pasirūpiname męs, o jūs tik riedate.

Patogumas

El. dviračiai yra kokybiškai pagaminti ir mūsų klientai apie juos atsiliepia kaip apie labai smagius, net ir sudėtingomis oro sąlygomis.

Elektrinių dviračių nuoma su abus spyna

Dėmesio,
Elektrinius dviračius nuomojame tik klientams turintiems saugią spyną. Spyna turi atitikti Abus 15 ir aukštesnę klasę. Jeigu spynos neturite, galime jums ją išnuomoti. Šiuo metu taikome akciją ir 1 mėnesio spynos nuomos kaina yra 0 eurų. Taip, 0! 🙂
Be abejo, jokia spyna neapsaugos nuo vagystės, tačiau itin tvirtos Abus 15 ir aukštesnės klasės spynos gerokai apsunkins vagių darbą.

Ar tik kilometrai yra svarbiausia?

Renkantis el. dviratį nuomai kurjerio darbui ar tiesiog geram laikui mieste, svarbu atkreipti dėmesį į komfortą, o ne tik į nuriedamus kilometrus. Jei visą laiką riedėsite susirietęs dėl mažo rėmo ar netinkamos ergonomijos, greitai tą pajusite ne tik savo rankomis, bet ir stuburu. Rezultate, susigadinsite sveikatą ir gausite mažiau pajamų, kurios mažiau ir džiugins. Nuomodami el. dviračius visada klausiame kliento ūgio, tam kad galėtume parinkti tinkamą modelį.